ورزشگاه های شهر مسکو : همانطور که میدانید شهر مسکوی کشور روسیه سال 2018 میزبان جام جهانی خواهد بود! به همین دلیل خود را موظف دانستیم برای توریست ها و گردشگران لست تورز که یار همیشگی ما بوده و هستند، استادیوم هایی که به بازی های جام جهانی 2018 اختصاص یافته  معرفی کنیم تا قبل از سفر خود به مسکو برای دیدن این بازی ها از استادیوم ها، محله ها و هتل های اطراف آن آشنایی داشته باشید. دو استادیوم در مسکو برای بازی های جام جهانی 2018 در نظر گرفته شده، یکی استادیوم اسپارتاک آرنا یا اوتکریتی و دیگری استادیوم لوژنیکی که از بهترین ورزشگاه های شهر مسکو برای جام جهانی 2018 میباشند. در ادامه برای شما درباره هر یک از آنها توضیح خواهیم داد تا از سفر خود به مسکو برای دیدن بازی های جام جهانی 2018 نهایت لذت را ببرید.

ورزشگاه های شهر مسکو

استادیوم اسپارتاک آرنا مسکو

این استادیوم با ظرفیت 44هزار نفر برای بازی های جام جهانی 2018 در نظر گرفته و استادیومی اختصاصی است. ساخت این استادیوم از سال 2010 تا 2014 به طول انجامیده و حدود 340 میلیون دلار هزینه برای ساختش صرف شده. استادیوم اسپارتاک آرنا مسکو بوسیله شرکت AIKOM Russia در قسمت شمالی منطقه توشینو طراحی و ساخته شده که قرار بود زودتر به بهره برداری برسد اما به دلیل تعمیرات سال 2014 آماده شد. محله توشینو یکی از بهترین و معروف ترین محله های شهر مسکو بوده که حالا میتواند بهترین محل اقامت برای تماشاچیان، ورزشکاران و افرادی باشد که برای بازی های جام جهانی 2018 راهی مسکو، محله توشینو میشوند. اطراف استادیوم اسپارتاک آرنا مسکو میتوانید پارک ها و هینطور رود مسکو را ببینید. اگر نزدیک به استادیوم اقامت ندارید نگران نباشید وسایل نقلیه راحت و بسیاری برای رسیدن به استادیوم در گوشه و اطراف بزرگراه هایی مثل هشت لاینه ولوکولامسکو، ایستگاه های مترو، خط های تراموا، تاکسی و ... هستند که اجازه نمیدهند برای دیدن بازی های جذاب و حساس دیر کنید. اگر میخواهید حتما در محله توشینو ونزدیک لبه استادیوم اقامت داشته باشید میتوانید در هتلهای خوب ، تایوژنی با چهار ستاره، هتل مینی مسکو با چهار ستاره، هتل Pokrovskoe-Streshnevo نیز با چهارستاره، هتل دوتل چهار ستاره در Shchukinskaya، هتل دابل تری بای هیلتون مسکو مارینا و هتل سورسیتی اقامت داشته باشید.

استادیوم اسپارتاک آرنا مسکو

استادیوم اسپارتاک آرنا مسکو

استادیوم اسپارتاک آرنا مسکو

استادیوم لوژنیکی مسکو

و اما دیگر استادیوم این شهر که منتخب بازی های جام جهانی 2018 شده، استادیوم لوژنیکی مسکو است. این ورزشگاه نیز 78360 نفر ظرفیت داشته و ساخت آن از سال 2013 تا تابستان سال 2017 به طول انجامیده. این استایوم ظاهر بسیار زیبا و جذابی داشته و برای ساخت آن حدود 26 میلیارد و ششصد میلیون روبل هزینه که واقعا که همین هزینه هم به خاطر زیبایی که الان دارد حقش است. استادیوم لوژنیکی مسکو درواقع اصلی ترین ورزشگاهی معرفی شده برای بازی های جام جهانی 2018 میباشد که خوشبختانه به دو تا از ایستگاه های مترو و مرکز شهر دسترسی بسیار خوبی دارد. نزدیک به این استادیوم رود موسکوا و پارکی بزرگ قرار داشته. همینطور اگر توریست ها و گردشگران تور جام جهانی روسیه 2018 قصد اقامت در اطراف استادیوم را دارند،  میتوانند یکی از هتل های نزدیک به استادیوم که عبارتند از هتل کرستون کلاب، هتل خامونیکی اسپکتر بیزنس و هتل لئو مسکو اقامت داشته باشند. 

استادیوم لوژنیکی مسکو

استادیوم لوژنیکی مسکو

استادیوم لوژنیکی مسکو