پارک نهر دبی : یکی از قدیمی ترین پارک های دبی را بشناسید، پارک نهر. این پارک در قسمت مرکزی دبی قدیم قرار داشته و به خاطر داشتن مساحتی تقریبا 96 هکتاری، یکی از بزرگ ترین پارک های دبی محسوب می شود. برای رسیدن به این پارک، از آنجایی که کنار خور دبی است، میتوان از قایق نیز استفاده کرد. تفریحات بسیاری در این پارک برای انجام دادن هست. از پیاده روی و دوچرخه گرفته تا تماشای دلفیناریوم و ... همگی در این پارک بوجود امده اند. پارک نهر یا همان کریک دبی باغ های سرسبز، درختان بلند، زمین چمن و فضای سبز بسیار زیبایی داشته، به همین خاطر تعداد زیادی از توریست ها و گردشگران تور دبی برای استراحت و یا برپایی پیک نیک از این پارک استفاده می کنند.

پارک نهر دبی

امکانات تفریحی در پارک نهر دبی

در این پارک میتوان تفریحات بسیار خوبی را تجربه کرد. میتوان با پرداخت بیست تا چهل درهم، یک دوچرخه کرایه کرده و دور تا دور این پارک را گشتی زد. همینطور پارک نهر دبی بهترین مکان برای پیک نیک گرفتن خانوادگی هاست. در این پیک نیک ها میتوان جشن کباب گرفت و کباب سرخ کرد. در این پارک تفریحاتی هم برای کودکان بین دو تا پانزده سال در یک ساختمان بزرگ طراحی شده است. یک آسمان نما، سالن تئاتر و کارگاه های سرگرمی برای کودکان در قسمت مرکزی پارک قرار دارند. برای بچه های کمی بزرگتر، تفریحات دیگری مثل ماشین کابلی دو کیلومتری و ارتفاع سی متری ساخته شده است. زمین های بازی متعدد، مینی گلف، کارتینگ، دلفیناریوم و ... از دیگر تفریحات این پارک بزرگ بوده که توانسته توجه توریست ها و گردشگران تور لحظه آخری دبی را به خود جلب کند.

امکانات تفریحی در پارک نهر دبی

هزینه ورودی و ساعات بازدید از پارک نهر دبی

هزینه ورود به پارک نهر برای توریست ها و گردشگران تور ارزان دبی پنج درهم بوده و آن ها میتوانند هر روز هفته از پارک دیدن کنند. این پارک روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت هشت صبح تا ده شب، روزهای پنج شنبه تا شنبه و روزهای تعطیل رسمی از ساعت هشت صبح تا یازده شب باز می باشد. همینطور در روزهای مبارک ماه رمضان از ساعت نه صبح تا یازده شب نیز باز می باشد.