هتل central گرجستان : هتل سه ستاره سنترال تفلیس، در خیابان روستاولی و قسمتی فرهنگی این شهر واقع شده است. این هتل کارکنانی مهربان و حرفه ای داشته که با زبان های روسی و انگلیسی با میهمانان و توریست های تور گرجستان صحبت می کنند. این هتل برای توریست ها و میهمانان تور گرجستان خود خدماتی نظیر صندوق امانات، خشکشویی و اتوشویی، نظافت روزانه، سالن آرایشی، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، پارکینگ اختصاصی، پذیرش و سرویس دهی 24 ساعته، اینترنت بی سیم رایگان، فروشگاه هدایا و سوغاتی، کرایه اتومبیل، محوطه مخصوص استعمال سیگار، سالن کنفرانس و جلسات، صرافی و ... فراهم کرده است.

هتل central گرجستان

اتاق های هتل central گرجستان

هتل central گرجستان کلا ده اتاق دارد. هر ده اتاق این هتل دکوراسیونی مدرن همراه با مبلمان چوبی تیره رنگ و شومینه دارند. از امکانات داخلی این اتاق ها میتوان به تلویزیون ماهواره ای، تلفن، سیستم تهویه هوا، سیستم گرمایشی و سرمایشی، مینی بار، لوزام بهداشتی و آرایشی رایگان، اینترنت بی سیم رایگان، میز مطالعه، سرویس دهی شبانه روزی، اینترنت بی سیم رایگان، چای ساز و قهوه ساز و ... اشاره کرد.

اتاق های هتل central گرجستان

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل central گرجستان

رستوران این هتل سه ستاره برای میهمانان و توریست های تور گرجستان خود، منوی غذایی بین المللی، آسیایی ترکی و محلی را همراه با نوشیدنی های مختلف آماده می کند. صبحانه های مفصل و بوفه ای هتل در سالن رستوران سرو می شوند. همینطور به درخواست میهمانان تور گرجستان صبحانه ها در اتاقها نیز ارائه می شوند. علاوه بر این رستوران، رستوران ها و کافه های بسیاری هم در اطراف هتل قرار دارند.

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل central گرجستان

دسترسی های نزدیک  به هتل central گرجستان

هتل سترال سه ستاره در تفلیس تا شهر قدیمی تنها ده دقیقه فاصله دارد. جاذبه های گردشگری نزدیک به این هتل کلیسای جامع سامبا، قلعه ناریکالا، ساحل رودخانه کورا و سالن اپرا و باله تفلیس هستند. ایستگاه مترو روستاولی دو دقیقه تا هتل فاصله دارد. فاصله فرودگاه بین المللی از هتل سنترال تفلیس گرجستان نوزده کیلومتر می باشد.