هتل کالیفرنیا استانبول : هتل سه ستاره کالیفرنیا استانبول کارکنانی بسیار مهربان و با دقت داشته که به زبان های انگلیسی، روسی و ترکی مسلط هستند. صرافی، صندوق امانات، فروشگاه هدایا و سوغاتی، اینترنت بی سیم رایگان، خشکشویی و اتوشویی، نگهداری از کودکان، سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، پارکینگ اختصاصی، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، کرایه اتومبیل، سالن کنفرانس و جلسات، سالن آرایشی، حمل و نگهداری از چمدانها، آسانسور و ... از جمله امکانات و خدماتی هستند که در هتل کالیفرنیا سه ستاره برای میهمانان و توریست های تور استانبول ارائه شده اند.

هتل کالیفرنیا استانبول

اتاق های هتل کالیفرنیا استانبول

هتل کالیفرنیا استانبول در مجموع بیست اتاق و سوئیت دارد. این بیست اتاق و سوئیت به چند دسته زیر تقسیم می شوند :

  • اتاق های یک تخته
  • اتق های دو تخته
  • اتاق های استاندارد
  • اتاق های خانوادگی

هرکدام از اتاق ها و سوئیت های این هتل سه ستاره بسیار راحت دکور شده و رنگ های ملایم و آرامشبخش در طراحی آن ها به کار رفته است. سرویس دهی به تمام اتاق ها به صورت شبانه روزی بود و از امکاناتی که میهمانان و توریست های تور ارزان استانبول در اتاق ها ارائه شده میتوان به مینی بار، سیستم گرمایشی و سرمایشی، گاوصندوق، تلویزیون ماهواره ای، سیستم تهویه هوا، اینترنت بی سیم رایگان، نظافت روزانه، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، میز کار، چای ساز و قهوه ساز و ... اشاره کرد.

اتاق های هتل کالیفرنیا استانبول

امکانات رفاهی و رستوران های هتل کالیفرنیا استانبول

رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی، محلی، ترکی و سنتی را در منوی غذایی خود به همراه نوشیدنی های مختلف گرم و سرد برای میهمانان و توریست های تور لحظه آخری استانبول دارد. از جمله امکانات رفاهی و سرگرم کننده آن نیز میتوان به استخر، سالن بدنسازی و ... اشاره کرد.

امکانات رفاهی و رستوران های هتل کالیفرنیا استانبول

دسترسی های نزدیک به هتل کالیفرنیا استانبول

ایستگاه راه آهن کانکورتاران و سیرکسی بیست دقیقه با هتل فاصله دارند. از جمله جاذبه های گردشگری و توریستی نزدیک به این هتل سه ستاره میتوان به بازار بزرگ، مسجد سلطان احمد و موزه باستان شناسی اشاره کرد. از هتل کالیفرنیا استانبول تا فرودگاه بین المللی آتاتورک سیزده کیلومتر فاصله است.