هتل مارمارا شیشلی استانبول : هتل چهار ستاره مارمارا به سبک 1950 دکور و تزئین شده است. هتل مارمارا هتلی بسیار شیک و زیبا در استانبول بوده و امکانات بسیار خوبی به توریست ها و گردشگران تور استانبول خود میدهد. از جمله این امکانات میتوان به ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، خشکشویی و اتوشویی، نگهداری از کودکان، سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، کرایه اتومبیل، پارکینگ اختصاصی، اینترنت بی سیم رایگان، سالن کنفرانس و جلسات، سالن آرایشی، صندوق امانات، صرافی، فروشگاه هدایا و سوغاتی و ... اشاره کرد.

هتل مارمارا شیشلی استانبول

اتاق های هتل مارمارا شیشلی استانبول

هتل مارمارا شیشلی استانبول در مجموع 99 اتاق و سوئیت داشته که به چند دسته زیر تقسیم می شوند :

  • اتاق های استاندارد
  • اتاق های خانوادگی
  • سوئیت های اختصاصی

برای هرکدام از اتاق ها و سوئیت های این هتل چهار ستاره امکانات بسیار خوبی نظیر سیستم گرمایشی و سرمایشی، سرویس دهی شبانه روزی، تلفن، تلویزیون ماهواره ای، گاوصندوق، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، سیستم تهویه هوا، نظافت روزانه، اینترنت بی سیم رایگان و ... برای میهمانان و توریست های تور ارزان استانبول ارائه شده است.

اتاق های هتل مارمارا شیشلی استانبول

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل مارمارا شیشلی استانبول

منوی رستوران هتل مارمارا شیشلی استانبول شامل انواع و اقسام غذاهای بین المللی، محلی، ترکی و ... می باشد. همینطور محیط بسیار شیکی دارد. انواع نوشیدنی های گرم و سرد نیز در بار هتل سرو می شوند از جمله امکانات رفاهی این هتل برای میهمانان و توریست های تور لحظه آخری استانبول میتوان استخر، سالن بدنسازی، سالن اسپا، سالن ماساژ سونا و جکوزی را نام برد.

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل مارمارا شیشلی استانبول

دسترسی های نزدیک به هتل مارمارا شیشلی استانبول

ایستگاه مترو شیشلی 190 متر با هتل فاصله دارد. فرودگاه بین المللی آتاتورک نیز در فاصله 29 کیلومتری از هتل مارمارا شیشلی استانبول می باشد.