هتل زاگرب در استانبول : هتل چهار ستاره زاگرب، در سال 1996 در منطقه آکسارای ساخته شده و در سال 2011 مورد بازسازی قرار گرفته است. کارکنان و خدمه این هتل به زبان های انگلیسی، روسی، عربی و ترکی مسلط بوده و خدماتی که به میهمانان و توریست های تور استانبول ارائه میدهند شامل ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، کرایه اتومبیل، خشکشویی و اتوشویی، خدمات خانه داری، سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، نگهداری از کودکان، فروشگاه هدایا و سوغاتی، صرافی، صندوق امانات، آسانسور، سالن کنفرانس و جلسات و ... می باشند.

هتل زاگرب در استانبول

اتاق های هتل زاگرب در استانبول

هتل زاگرب در استانبول در مجموع دارای 58 اتاق و سوئیت می باشد. دیوار تمام اتاق های این هتل عایق صدا بوده و کف آن ها با فرش پوشیده شده است. پنجره اتاق ها به سمت شهر چشم انداز دارند. امکانات ارائه شده در این اتاق ها و سوئیت ها شامل سیستم تهویه هوا، مینی بار، حمام اختصاصی، اینترنت بی سیم رایگان، سرویس دهی شبانه روزی، لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، نظافت روزانه، گاوصندوق، چای ساز و قهوه ساز، تراس اختصاصی و ... می باشند.

 اتاق های هتل زاگرب در استانبول

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل زاگرب در استانبول

در رستوران ها و کافه های هتل زاگرب در استانبول، هر روز انواع و اقسام غذاهای بین المللی، محلی، ترکی، آسیایی و ... را برای میهمانان و توریست های تور استانبول همراه با نوشیدنی های مختلف سرو می کنند. صبحانه ها نیز روزانه به صورت بوفه ای سرو می شوند. از جمله امکانات رفاهی و سرگرم کننده این هتل برای توریست ها و گردشگران شامل سونا و جکوزی، استخر سرپوشیده، حمام سنتی، اسپا و ماساژ، استخر روباز روی پشت بام، مرکز آبگرم موسیقی زنده و .. می باشند.

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل زاگرب در استانبول

دسترسی های نزدیک به هتل زاگرب در استانبول

 از این هتل چهار ستاره تا ایستگاه تراموای آکسارای پنج دقیقه فاصله است. نزدیک ترین مرکز خرید به این هتل، بازار بزرگ استانبول با ده دقیقه فاصله با تراموا می باشد. جاذبه های گردشگری هتل زاگرب در استانبول مسجد آبی، مسجد سلیمانیه، مسجد فاتح، میدان اسب دوانی، قصر توپکاپی و ... هستند. فرودگاه بین المللی سابیها گوکچن 55 کیلومتر و فرودگاه بین المللی آتاتورک پانزده کیلومتر از هتل زاگرب در استانبول فاصله دارند.