هتل آل سیزن استانبول : هتل چهار ستاره آل سیزن در سال 2001 ساخته شده  در قسمت تاریخی استانبول می باشد. این هتل با قرار داشتن در قسمت تاریخی استانبول، به بسیاری از بناها و آثار تاریخی دیدنی این شهر نیز دسترسی راحت و سریع دارد. علاوه بر دسترسی نزدیک به جاذبه های گردشگری، خدماتی که داخل هتل آل سیزن برای توریست ها و گردشگران تور استانبول ارائه می شوند شامل خشکشویی و اتوشویی، منشی تور، کرایه اتومبیل، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، محوطه مخصوص استعمال سیگار، فروشگاه هدایا و سوغاتی، نگهداری از کودکان، سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، سالن کنفرانس و جلسات، سالن آرایشی، صندوق امانات، صرافی، پارکینگ، اینترنت بی سیم رایگان و ... می باشند.

هتل آل سیزن استانبول

اتاق های هتل آل سیزن استانبول

اتاق ها و سوئیت های هتل چهار ستاره آل سیزن به چند دسته زیر تقسیم می شوند :

  • اتاق های استاندارد
  • اتاق های خانوادگی
  • اتاق های استاندارد تریپل
  • اتاق های استاندارد سینگل
  • اتاق های استاندارد دابل
  • سوئیت های خانوادگی

در تمام اتاق ها استعمال سیگار ممنوع است. اینترنت بی سیم نیز به صورت رایگان ارائه شده تا میهمانان تور ارزان استانبول مشکل اینترنت نداشته باشند. از امکانات مشابه در هر اتاق و سوئیت هتل آل سیزن استانبول ارائه شده میتوان به مینی بار، تلویزیون ماهواره ای، تلفن، تراس اختصاصی، سیستم تهویه هوا، سیستم گرمایشی و سرمایشی، چای ساز و قهوه ساز، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی راگیان، گاوصندوق، سرویس دهی شبانه روزی و ... اشاره کرد.

اتاق های هتل آل سیزن استانبول

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل آل سیزن استانبول

انواع و اقسام غذاهای بین المللی، محلی و ترکی در منوی غذایی ناهار و شام این هتل به شکل سفارشی ارائه شده. میهمانان تور لحظه آخری استانبول میتوانند در کافه سیزونز و لوله سری روی یک تراس بزرگ نوشیدنی های مختلف گرم و سرد را میل کنند. از جمله امکانات رفاهی و سرگرم کننده این هتل برای میهمانان و توریست ها میتوان ماساژ و اسپا، استخر، سالن بدنسازی، زمین بازی کودکان و ... را نام برد.

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل آل سیزن استانبول

دسترسی های نزدیک به هتل آل سیزن استانبول

از هتل آل سیزن سه ستاره تا ایستگاه تراموای فندک زاده دو دقیقه فاصله است. جاذبه های تاریخی بسیاری اطراف هتل هستند از جمله مسجد سلطان احمد، کلیسای سیسترن، کلیسای سانتا سوفیا، حمام جمبرلیتاز، بازار بزرگ استانبول، قصر دولماغچه، میدان تقسیمريال پل سیرکسی، بزار ادویه، کاخ توپکاپی، پارک گلهان و ... . از هتل آل سیزن استانبول تا فرودگاه بین المللی اتاترک یازده کیلومتر فاصله است.