بزرگ ترین فستیوال خرید آخر سال استانبول 2018 : استانبول سال هاست که به یک مرکز خرید بزرگ باشکوه و مدرن برای تجار و عاشقان خرید در آسیا و اروپا تبدیل شده است. مراکز خرید این شهر با محصولات باکیفیت و قیمت به صرفه ای که داشتند، توریست ها و گردشگران زیادی را به سمت خود می کشانند. بهترین زمانی که میتوان به استانبول سفر کرد تا خریدی عالی و باورنکردنی داشته باشید، زمان برگزاری فستیوال حراج آخر سال استانبول است. این فستیوال بهترین حراجی شهر استانبول بوده که در آن معروف ترین و مشهورترین برندهای ترک و برندهای بین المللی با قیمت به صرفه و مناسبی به فروش میرسند. همانطور که میدانید چیزی به پایان سال نوی میلادی نمانده و حتما قبل از سفر به استانبول، از بهترین زمان برای خرید در این شهر با خبر شوید. از جمله مراکز خرید پیشنهادی ما به شما برای استفاده از بزرگ ترین فستیوال استانبول، مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول، مرکز خرید زورلو استانبول، مرکز خرید فروم استانبول، مرکز خرید استانبول مال و مرکز خرید کانیون استانبول هستند. این فرصت عالی و طلایی را از دست نداده و با دست پر از سفر خود برگردید. 

بزرگ ترین فستیوال خرید آخر سال استانبول 2018

محصولات و کالاهایی که در این فستیوال به فروش می رسند

توریست ها و گردشگران تور استانبول میتوانند هر آنچه به فکرشان خطور می کند از جمله لوازم بهداشتی و آرایشی، کیف و کفش، پوشاک زنانه و مردانه، لوازم تزئین و دکوراسیون خانه، ساعت، عطر و ادکلن، طلا و جواهر، اسباب بازی، عتیقه جات، لوازم الکترونیکی، موبایل، تبلت، لپتاپ و ... بخرند. مناسب ترین مراکز خرید شهر در زمان برگزاری فستیوال حراج، در مناطق تقسیم، فاتح، بهاریه و باکرکوی قرار دارند. در کنار این مراکز خرید لوکس و مدرن نیز بازارهای سنتی هم مثل بازار بزرگ استانبول، بازار ادویه و ... فستیوال را برگزار می کنند. هایپرمارکت های بزرگی از جمله میگروس، تانساس، کارفور و ... نیز تخفیف های باورنکردنی دارند. در این مدت نمایشگاه های صنایع دستی، نمایشگاه بین المللی کفش، نمایشگاه اسباب بازی اوراسیا، پارچه و نخ، طلا و جواهر، ساعت و ... برگزار می شوند. 

محصولات و کالاهایی که در این فستیوال به فروش می رسند

زمان برگزاری حراج زمستانه استانبول

این حراج بزرگ و باورنکردنی استانبول از اواسط دسامبر یعنی بین یازدهم آذر تا یازدهم دی ماه، تا اوایل ماه ژانویه یعنی دوازده دی تا 12 بهمن شروع می شود. در ابتدا تخفیف های ارائه شده در این فستیوال سی درصدی بوده و سپس به پنجاه درصد میرسد. این نرخ تخفیفات برای تمام برندها و مارک ها یکی نبوده و حتی بعضی از آن ها تخفیف زیادی ارائه نمی دهند. از طرفی دومین موج این حراج که بین 45 تا 50% تخفیف دارد، مورد استقبال بسیاری از توریست ها و گردشگران تور ارزان استانبول می شود. این حراج 45 تا 50 درصدی در ماه آپریل یعنی بین 23 فروردین تا 11 اردیبهشت تا هفتاد درصد هم بالا میرود. پیشنهاد لست تورز به شما برای استفاده مفید و بهینه از حراج زمستانی استانبول، اوایل حراج است. چرا که بیشتر سایزهای بزرگ و متوسط خریداری شده و این سایزها زودتر تمام می شوند و در حراج بعدی این سایزها موجود نمی شوند. 

زمان برگزاری حراج زمستانه استانبول