مقصدی که سال به سال بر محبوبیت آن افزوده می شود، آنتالیا همه چیز را به درستی انجام می دهد. از غذا گرفته تا طبیعت و سواحل گرفته تا پارک‌های آبی، این منطقه مملو از جاذبه‌های هیجان‌انگیز برای همه توریست ها است. اگر می‌پرسید دقیقاً چه چیزی این نقطه مهم را بسیار خاص می‌کند، با چند دلیل ما برای بازدید از تور آنتالیا آماده شوید.

آفتاب ترکیه به دلیل سوزاننده بودن شهرت دارد و با توجه به اینکه آنتالیا شرقی ترین منطقه توریستی است، شما با گرمای خاورمیانه نیز روبرو هستید. میانگین دمای بالا بین ماه می و اکتبر از 26 درجه سانتیگراد گرم تا 34 درجه سانتیگراد است. بنابراین، اگر به دنبال یک تابستان طولانی و گرم بدون نیاز به سفرهای دور و دور هستید، آنتالیا مقصد ایده آلی برای شماست که تور خود را از آژانس هواپیمایی ما تهیه کنید

با توجه به زمان پرواز در حدود 4.5 ساعت، می توانید بدون دردسر پروازهای طولانی مدت، در یک استراحت ساحلی عجیب و غریب و غرق در آفتاب حرکت کنید. دمای کارائیب بدون زمان پرواز بیش از 10 ساعت برای همه مناسب است، به ویژه برای کسانی که کودکان کوچک دارند و در طول سفر نیاز به سرگرمی دارند.

منطقه ای با یک ساحل کامل، که فقط می تواند یک معنی داشته باشد ... سواحل، سواحل، سواحل! آنتالیا با داشتن بیش از 202 سواحل دارای گواهینامه، رکورد جهانی بیشترین سواحل با پرچم آبی را در اختیار دارد. آیا می‌دانستید که کلمه فیروزه از توصیف رودخانه‌های ترکیه می‌آید؟ با دیدن رنگ نفس گیر دریا متوجه خواهید شد که چرا.

وقتی به ترکیه فکر می کنید، تمرکز معمولاً روی سواحل است، با این حال آنتالیا دارای فضای سبز خیره کننده و طبیعت عجیب و غریب و شگفت انگیز است. در شرق شهر، آبشارهای دودن| Duden و Kursunlu مطمئناً دیدنی‌هایی هستند که با درختان و درختچه‌های معلق و دلربا احاطه شده‌اند. بعلاوه، این منطقه دارای مناظر کوهستانی باشکوهی است که شامل کوه های تاهتال، کوه موسی و کوه المپ است.

چه علاقه مند به تاریخ باشید چه نباشید، مکان های تاریخی و ویرانه های باستانی آنتالیا چیزی شگفت انگیز نیستند. سایت باستان شناسی Perge ویرانه های قابل توجه شهر باستانی از جمله استادیوم، ستون ها، فواره ها و حمام های رومی را نشان می دهد. یکی دیگر از شهرهای باستانی شگفت انگیز حفظ شده در آنتالیا ترمسوس است. بین دو قله کوه گلوک قرار گرفته است، می‌توانید ویرانه‌ها را ساعت‌ها متوالی کشف کنید که برجسته‌ترین آن تئاتر خیره‌کننده است. همچنین از معبد آپولو در ساید دیدن کنید، مکانی زیبا که در آن آنتونی با کلئوپاترا ملاقات کرد. رومانتیک.

آنتالیا به عنوان یک منطقه ساحلی وسیع، انتخاب های زیادی را در مورد استراحتگاه ها ارائه می دهد. آرامشی خالص را با یک پیچ و تاب لوکس در بلک بیابید ، در کنار ساحل زیبای لارا استراحت کنید یا ترکیبی هماهنگ از شهر و کنار دریا را در آلانیا بیابید . با تعداد زیادی گزینه برای انتخاب، یک منطقه ایده آل برای هر مسافری وجود دارد.

شهر قدیمی آنتالیا  کالیچی|(Kaleici) با ورودی فوق‌العاده مانند دروازه عظیم هادریان، جواهری است که منتظر کاوش است. کالیچی که اکنون یک مقصد توریستی محبوب است، دارای مغازه‌ها و رستوران‌های فراوانی است، اما همچنان با معماری باستانی حفظ‌شده احاطه شده است و ردیفی از خیابان‌های سنگ‌فرش شده دارد. برای هر کسی که در منطقه باید از آن بازدید کند، اما قطعا مکانی دوست داشتنی برای قدم زدن عاشقانه با یک عزیز است.

چنین مقصد خیره کننده ای است، اما بچه ها چطور؟ آنتالیا دارای تعداد شگفت انگیزی از پارک های آبی، پارک های موضوعی، هتل هایی با کلوپ های کودکانه افسانه ای و حتی یک موزه اسباب بازی است! از سواری‌های فوق‌العاده در پارک موضوعیلند اف لجند| Land of Legends  گرفته تا نمایش‌های جذاب و سرسره‌های فوق‌العاده در پارک دولو سو، در هر کجای منطقه که هستید، چیزی وجود دارد که می‌تواند جوانان شما را از ابتدا تا انتها لبخند بزند.

غذاهای ترکی که به طرز لذت بخشی تحت تأثیر اروپا و آسیا قرار گرفته اند، یک رویای مطلق است. طعم یک کباب مناسب (نه، نه آنی که در ساعت 3 صبح سفارش می دهید)، مزه، کوفته و شیرینی شربتی که همان باقلوا است را تجربه کنید. اقامت در آنتالیا به این معنی است که شما باید برای خوش گذرانی آماده شوید زیرا غذاهایی را می چشید که بسیار غیرقابل مقاومت هستند و نمی توانید متوقف شوید!