هتل pullman استانبول : هتل پنج ستاره پولمن نزدیک به مرکز کنوانسیون استانبول قرار دارد. کارکنان و خدمه این هتل به زبان های روسی، اسپانیایی، آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، ترکی و روسی مسلط بوده و برای میهمانان خود امکانات و خدماتی نظیر پارکینگ اختصاصی، سالن آرایشی، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، کرایه اتومبیل، اینترنت بی سیم رایگان، محوطه مخصوص استعمال سیگار، روزنامه رایگان در لابی، سالن کنفرانس و جلسات، فروشگاه هدایا و سوغات، خدمات مخصوص افراد معلول، صندوق امانات، صرافی، خشکشویی و اتوشویی، نگهداری از کودکان و ... ارائه میدهند.

هتل pullman استانبول

اتاق های هتل pullman استانبول

اتاق ها و سوئیت های هتل pullman استانبول، بسیار راحت و بزرگ بوده و به گونه ای طراحی شده اند که میهمانان و توریست های تور استانبول در طول اقامت احساس راحتی داشته باشند. از جمله امکاناتی که به صورت یکسان در این اتاق ها و سوئیت های ارائه شده سیستم تهویه هوا، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، مینی بار، جعبه کمک های اولیه، اینترنت بی سیم رایگان، تلویزیون ماهواره ای، تلفن، سرویس دهی شبانه روزی، گاوصندوق، چای ساز و قهوه ساز و ... هستند.

اتاق های هتل pullman استانبول

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل pullman استانبول

رستوران های هتل pullman استانبول، رستوران وینتیج و رستوران آگراو هستند که انواع و اقسام غذاهای بین المللی، محلی، ترکی و ... را همراه با نوشیدنی های و کوکتل های مختلف برای میهمانان و توریست های تور استانبول سرو می کنند. از جمله امکانات رفاهی و سرگرم کننده این هتل پنج ستاره نیز میتوان به ماساژ درمانی با سنگ داغ، اسپا، سونا و جکوزی، حمام ترکی، سالن بدنسازی، کتابخانه، استخر سرپوشیده و ... اشاره کرد.

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل pullman استانبول

دسترسی های نزدیک به هتل pullman استانبول

هتل پولمن پنج ستاره، از میدان تکسیم دوازده کیلومتر و از محله سلطان احمد نه کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه بین المللی نیز در فاصله دو مایلی از هتل pullman استانبول می باشد.