هتل گورو تفلیس : هتل چهار ستاره گورو همراه با یک باغ زیبا در منطقه تفریحی گورو قرار دارد. این هتل کارکنانی آموزش دیده داشته و به زبان های هندی و گرجی مسلط هستند. در هتل گورو تفلیس سرویس دهی و پذیرش به صورت شبانه روزی انجام می شوند. خدمات ارائه شده در این هتل چهار ستاره برای میهمانان و توریست های تور گرجستان شامل ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، کرایه اتومبیل، خشکشویی و اتوشویی، نگهداری از کودکان، پارکینگ اختصاصی، اینترنت بی سیم رایگان، صندوق امانات، صرافی، سالن کنفرانس و ... می باشند.

هتل گورو تفلیس

اتاق های هتل گورو تفلیس

هتل گورو تفلیس به طور کلی دارای دوازده اتاق و سوئیت بوده که به چند دسته زیر تقسیم می شوند :

  • اتاق های استاندارد
  • اتاق های خانوادگی
  • اتاق های بدون سیگار
  • اتاق های دو تخته

از پنجره تمام اتاق ها به سمت کوه و شهر تفلیس چشم انداز خواهید داشت. توریست ها و گردشگران تور ارزان گرجستان با اقامت خود در اتاق های این هتل از امکاناتی نظیر سیستم تهویه هوا، مینی بار، سرویس دهی شبانه روزی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، میز مطالعه، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی، امکان سرو صبحانه در اتاق، نظافت روزانه، اینترنت بی سیم رایگان، تلفن، تلویزیون ماهواره ای و ... برخوردار خواهند بود.

اتاق های هتل گورو تفلیس

امکانات رفاهی و رستوران های هتل گورو تفلیس

در رستوران های هتل گورو تفلیس انواع و اقسام غذاهای بین المللی، محلی، گرجی و ... همراه با نوشیدنی های مختلف گرم و سرد برای میهمانان و توریست های تور لحظه آخری گرجستان سروی می شوند. میهمانان میتوانند هر روز صبح، صبحانه ها را به صورت سلف سرویس در هتل روی تراس و یا در سالن میل کنند.

امکانات رفاهی و رستوران های هتل گورو تفلیس

دسترسی های نزدیک به هتل گورو تفلیس

هتل گورو چهار ستاره از سالن تئاتر و باله تلیلی سه کیلومتر، از باغ وحش نهصد متر، از میدان قهرمانان شانزده دقیقه، و از کالی ورزش تلیس یک کیلومتر فاصله دارد. توریست ها و گردشگران تور گرجستان لست تورز با پیمودن هفده کیلومتر با خودرو، از هتل گورو تفلیس به فرودگاه بین المللی شهر میرسند.