هتل کلاس استانبول : هتل چهار ستاره کلاس در منطقه شیک و باکلاس لاللی قرار دارد. کارکنان این هتل به زبان های انگلیسی، روسی و ترکی صحبت می کنند. در این هتل برای میهمانان و توریست های تور استانبول خدمات بسیار خوبی نظیر خشکشویی و اتوشویی، نگهداری از کودکان، صندوق امانات، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، کرایه اتومبیل، پارکینگ اختصاصی، کرایه اتومبیل، صرافی، آسانسور، محوطه وخصوص استعمال سیگار، حمل و نگهداری از چمدان ها، اینترنت بی سیم رایگان، سالن کنفرانس و جلسات، سالن آرایشی و ... ارائه می شوند. سرویس دهی و پذیرش نیز به صورت شبانه روزی در هتل کلاس استانبول انجام می شوند.

هتل کلاس استانبول

اتاق های هتل کلاس استانبول

هتل کلاس استانبول به طور کلی دارای 129 اتاق و سوئیت بسیار زیبا و بزرگ بوده که به چند دسته زیر تقسیم می شوند :

  • اتاق های استاندارد
  • اتاق های دبل
  • اتاق های تریپل
  • اتاق های سینگل
  • اتاق های خانوادگی
  • سوئیت های دولوکس
  • سوئیت های اکسکیوتیو

هر اتاق و سوئیت این هتل چهار ستاره با رنگ های روشن دکور و طراحی شده اند. داخل هر اتاق و سوئیت خدمات و امکانات متنوعی ارائه شده اند. از جمله خدمات و امکانات مشابه برای میهمانان و توریست های تور ارزان استانبول میتوان به تراس اختصاصی، تلویزیون ماهواره ای، تلفن، سیستم تهویه هوا، اینترنت بی سیم رایگان، مینی بار، چای ساز و قهوه ساز، گاوصندوق، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، سیستم گرمایشی و سرمایشی، سرویس دهی شبانه روزی و ... اشاره کرد.

اتاق های هتل کلاس استانبول

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل کلاس استانبول

هتل کلاس، رستوران تولیپ را داشته که برای میهمانان و توریست های تور لحظه آخری استانبول انواع و اقسام غذاهای ترکی، بین المللی، محلی و ... را در کنار استخر و یا سالن زیبای خود سرو می کند. در کافه بار نیز نوشیدنی های مختلف گرم و سرد سرو می شوند. از امکانات رفاهی و سرگرم کننده این هتل برای میهمانان میتوان به استخر روباز و سرپوشیده، سونا و جکوزی، سالن ماساژ و اسپا، حمام ترکی، اتاق بخار، سالن بدنسازی و ... اشاره کرد.

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل کلاس استانبول

دسترسی های نزدیک به هتل کلاس استانبول

هتل کلاس از خیابان استقلال پنج کیلومتر و از میدان تقسیم هفت کیلومتر فاصله دارد. ایستگاه ترام لاللی برای دسترسی به کاخ توپکاپی و مسجد آبی و ... پنج دقیقه فاصله با هتل کلاس دارد. بازار بزرگ استانبول پانزده پیاده روی تا هتل راه دارد. از هتل کلاس استانبول تا فرودگاه بین المللی سبیها یک کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی آتاتورک دوازده کیلومتر فاصله است.