هتل پرا تولیپ استانبول : هتل چهار ستاره پرا تولیپ استانبول در خیابان استقلال، منطقه بیگولو می باشد. از این هتل تا مراکز خرید ارزان و معروف استانبول فاصله بسیار کمی است. هتل پرا تولیپ استانبول از میهمانان خود به صورت شبانه روزی پذیرایی می کنند. از جمله امکانات و خدماتی که برای میهمانان و توریست های تور استانبول ارائه می شوند میتوان به پرستاری از کودکان، خشکشویی و اتوشویی، صندوق امانات، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، کرایه اتومبیل، کتابخانه، پارکینگ اختصاصی، فروشگاه هدایا و سوغاتی، پذیرش شبانه روزی، صرافی، سالن کنفرانس و همایش، سالن آرایشی و ... اشاره کرد.

هتل پرا تولیپ استانبول

اتاق های هتل پرا تولیپ استانبول

هتل پرا تولیپ استانبول به طور کلی دارای 81 اتاق و سوئیت بوده که به چند دسته زیر تقسیم می شوند :

  • اتاق های استاندارد
  • اتاق های خانوادگی
  • اتاق های مخصوص افراد معلول
  • اتاق های بدون سیگار
  • سوئیت های مخصوص ماه عسل

تمام اتاق ها و سوئیت های این هتل چهار ستاره عایق صدا هستند. امکاناتی که میهمانان و توریست های تور استانبول در طول اقامت در اتاق ها برخوردار هستند شامل سیستم تهویه هوا، تلویزیون ماهواره ای، اینترنت بی سیم رایگان، سرویس دهی شبانه روزی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، امکان سرو صبحانه در اتاق ها، تلفن، نظافت روزانه، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، مینی بار و ... می باشند.

اتاق های هتل پرا تولیپ استانبول

امکانات رفاهی و رستوران های هتل پرا تولیپ استانبول

رستوران این هتل چهار ستاره برای میهمانان خود انواع و اقسام غذاهای بین المللی، محلی، آسیایی و ایتالیایی را سرو می کنند. صبحانه ها نیز روزانه و به صورت بوفه ای هستند. در کنار این رستوران در کافه بار هتل، انواع سالادها، دسر، پاستا و پیتزا همراه با نوشیدنی های مختلف ارائه می شوند. از جمله امکانات رفاهی و سرگرم کننده این هتل برای میهمانان تور استانبول میتوان به سونا و جکوزی، سالن بدنسازی، استخر سرپوشیده، حمام ترکی، ماساژ و اسپا، حمام بخار و ... اشاره کرد.

امکانات رفاهی و رستوران های هتل پرا تولیپ استانبول

دسترسی های نزدیک به هتل پرا تولیپ استانبول

این هتل چهار ستاره نزدیک به مترو شیشانه قرار داشته و دسترسی های خوبی تا جاذبه ها و مراکز تجاری و تفریحی شهر دارد. از جاذبه های نزدیک به این هتل میتوان به برج گالاتا میدان تقسیم و خیابان استقلال اشاره کرد.