هتل مکسول استانبول : هتل سه ستاره مکسول استانبول در منطقه ای آرام از شهر قرار داشته و برای میهمانان و توریست های تور استانبول خود خدمات ارزنده و پیشرفته ای مثل سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، صرافی، صندوق امانات، اینترنت بی سیم رایگان، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، خشکشویی و اتوشویی، نگهداری از کودکان، آسانسور، روزنامه رایگان در لابی، نظافت روزانه، کرایه اتومبیل، پارکینگ اختصاصی، محوطه مخصوص استعمال سیگار، سالن کنفرانس و جلسات، سالن ارایشی و ... ارائه میدهند. همینطور کارکنان و پرسنل هتل مکسول استانبول به زبان های انگلیسی و ترکی مسلط هستند.

هتل مکسول استانبول

اتاق های هتل مکسول استانبول

هتل مکسول استانبول به طور کلی دارای 77 اتاق و سوئیت بوده که به چند دسته زیر تقسیم می شوند :

  • اتاق های استاندارد
  • اتاق های خانوادگی
  • اتاق های مخصوص افراد غیر سیگاری
  • اتاق های عایق صدا

سرویس دهی به تمام اتاق ها و سوئیت های این هتل سه ستاره به صورت شبانه روزی است. میهمانان و توریست های تور ارزان استانبول در اتاق ها مجهز به اینترنت بی سیم رایگان هستند. از دیگر امکاناتی که داخل اتاق ها برای راحتی میهمانان ارائه شده میتوان به مینی بار، نظافت روزانه، سیستم گرمایشی و سرمایشی، تلویزیون ماهواره ای، تلفن، سیستم تهویه هوا، گاوصندوق، چای ساز و قهوه ساز و ... اشاره کرد.

اتاق های هتل مکسول استانبول

امکانات رفاهی و رستوران های هتل مکسول استانبول

هتل مکسول استانبول یک رستوران با انواع و اقسام غذاهای بین المللی، ترکی و محلی را به میهمانان و توریست های تور لحظه اخری استانبول ارائه میدهد. همینطور در کافه خود نوشیدنی های مختلف و اسنک ها را سرو می کند. توریست ها و گردشگران با اقامت خود در این هتل از امکانات رفاهی نظیر اسنخر روباز، استخر مخصوص کودکان، سالن ماساژ و اسپا، سونا و جکوزی، سالن بدنسازی و بازار صنایع برخوردار خواهند بود.

امکانات رفاهی و رستوران های هتل مکسول استانبول

دسترسی های نزدیک به هتل مکسول استانبول

از این هتل سه ستاره تا ساحل شهر هفت دقیقه راه است. همینطور توریست ها  گردشگران تور استانبول لست تورز می توانند با پیمودن یک کیلومتر به مرکز شهر مارماریس برسند. مراکز تجاری تفریحی، و قلعه مارماریس نیز دو کیلومتر با هتل مکسول استانبول فاصله دارند.