هتل لندمارک باکو : هتل پنج ستاره لندمارک در سرتاسر هتل اینترنت رایگان ارائه میدهد. خدمات شبانه روزی، پارکینگ خصوصی، کتابخانه مجهز، سالن بزرگ برای برگزاری مراسم ها و ضیافت ها، رستوران ها و کافه های بی نظیر . علاوه براین ها نزدیک بودن به دیگر جاذبه های شهر زیبا و دیدنی آذربایجان مثل، اپرا ملی و سالن تئاتر است.

اتاق های هتل لندمارک باکو

هتل لندمارک باکو چند نوع اتاق به میهمانان خود میدهد.95 اتاق خانواده،اتاق لوکس با منظره دریا، اتاق اختصاصی و اتاق برای معلولین که امکانات خوب و منحصر بفردی که توریست و گردشگری به آن در سفر خود نیاز دارد مثل تهویه هوای مناسب، حمام لوکس، مینی بار یا یخچال، تراس با چشم انداز خوب و تلوزیون ماهواره دار است.

اتاق های هتل لندمارک باکو

رستوران ها و امکانات تفریحی هتل لندمارک باکو

شش رستوران هتل غذاهای بین المللی و انواع و اقسام غذاهای پرطرفداری ترکی را برای توریست ها و گردشگران تور باکو سرو میکند. هر روز صبح، صبحانه در رستوران اصلی به شکل سلف سرویس سرو میشود. کافه های این هتل را فراموش نکنید کافه های این هتل انواع و اقسام نوشیدنی ها و کوکتل ها را دارد. بار اختصاصی نیز چشم اندازی زیبا رو به شهر دارد.

رستوران ها و امکانات تفریحی هتل لندمارک باکو

امکانات تفریحی هتل لندمارک باکو

این هتل بعلاوه رستوران ها و کافه های خویش امکانات تفریحی خوبی نظیر استخر سرپوشیده کاملا مجهز؛ مرکز اسپا و ماساژ فوق العاده، سالن ورزشی و بدن سازی، سونا و جکوزی خوب است.

امکانات تفریحی هتل لندمارک باکو

آدرس هتل لندمارک باکو

 Nizami Street 90A, AZ1010 Baku, Azerbaijan