هتل سلطان سیده آنتالیا : این هتل پنج ستاره با قرار داشتن در منطقه سیده، امتیاز بسیار خوبی به خاطر فاصله کم خود تا ساحل اختصاصی دارد. از هتل تا ساحل اختصاصی تنها دویست متر است. این هتل سال 2008 با بیست هزار متر مربع مساحت ساخته شده و در سال 2010  مورد بازسازی و تعمیر قرار گرفت و امکانات مدرن و پیشرفته تری از جمله ترانسفر فرودگاهی، تاکسی سرویس، پارکینگ رایگان، صرافی، کرایه اتومبیل، نگهداری از کودکان، اینترنت بی سیم رایگان، خشکشویی و اتوشویی، صندوق امانات، فروشگاه هدایا و سوغاتی و ... به آن اضافه شده است.

هتل سلطان سیده آنتالیا

اتاق‌ های هتل سلطان سیده آنتالیا

هتل پنج ستاره سلطان سیده آنتالیا 232 اتاق داشته که این 232 اتاق به سه دسته زیر تقسیم میشوند :

  • اتاق های استاندارد
  • اتاق های خانوادگی
  • اتاق های خانوادگی بزرگ

همه این اتاق ها، تراس اختصاصی بزرگ به همراه پنجره های بلند و بزرگ مشرف به دریا و یا باغ دارند. سرویس دهی به تمام اتاق ها به صورت شبانه روزی بوده و از جمله خدماتی که این هتل به میهمانان تور آنتالیا خود ارائه میدهند میتوان به تلویزیون ماهواره ای، مینی بار، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، سیستم تهویه هوا، سیستم گرمایشی و سرمایشی، نظافت روزانه، تلفن، کلید الکترونیکی، اینترنت بی سیم رایگان، گاوصندوق و ... اشاره کرد.

اتاق‌ های هتل سلطان سیده آنتالیا

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل سلطان سیده آنتالیا

این هتل سه رستوران داشته که رستوران اصلی آن انواع سالادها، نان، ماکارانی ها و ... سرو میشوند. همینطور در دیگر رستوران های آن انواع نوشیدنی ها و غذاهای بین المللی برای میهمانان تور آنتالیا سرو می شوند. میهمانان تور آنتالیا با اقامت در این هتل از امکانات رفاهی خوبی از جمله سالن بدنسازی، استخر، ماساژ و اسپا، سالن ارایشی، حمام ترکی، والیبال ساحلی، بوچیا، زمین تنیس، تنیس روی میز، واترپلو، ایروبیک، دارت، سونا و جکوزی، دیسکو، باشگاه کودکان و ... برخوردارند.

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل سلطان سیده آنتالیا

دسترسی های نزدیک به هتل سلطان سیده آنتالیا

از این هتل پنج ستاره تا فرودگاه بین المللی شهر آنتالیا 56 کیلومتری و تا مرکز شهر حدود 67 کیلومتر فاصله است.