هتل بتسیس تفلیس گرجستان : هتل چهار ستاره بتسیس تفلیس گرجستان از جمله هتل های بسیار خوب این شهر توریستی بوده و سال 1994 افتتاح شده است. بعد از آن یک بار در سال 2009 بازسازی شده و امکانات و خدمات پیشرفته تری به میهمانان و توریست های تور گرجستان خود ارائه داد. این هتل که عمری بیسیت ساله داشته، در منطقه متاتسمیندا می باشد. هتل بتسیس تفلیس گرجستان بعد از بازسازی که در سال 2009 انجام داد، امکانات و خدمات بهتری مثل اینترنت بی سیم و پارکینگ رایگان، خشکشویی و اتوشویی، صندوق امانات، صرافی، سالن کنفرانس و جلسات، کرایه اتومبیل، آسانسور، سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری و ... را برای توریست ها و گردشگران تور گرجستان ارائه میدهد.

هتل بتسیس تفلیس گرجستان

اتاق های هتل بتسیس تفلیس گرجستان

هتل بتسیس تفلیس گرجستان در مجموع 57 اتاق و دوازده سوئیت دارد. کارکنان این هتل چهار ستاره برای اتاق ها امکاناتی نظیر سیستم تهویه هوا، سیستم گرمایشی و سرمایشی، مینی بار یا یخچال همراه با نوشیدنی های مختلف، میز اتو، میز مطالعه، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، چای ساز و قهوه ساز، سرویس دهی شبانه روزی، اینترنت بی سیم رایگان، نظافت روزانه، گاوصندوق، نشیمن بزرگ و راحت، مبلمان مدرن و ... را تدارک دیده و فراهم کرده اند.

اتاق های هتل بتسیس تفلیس گرجستان

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل بتسیس تفلیس گرجستان

این هتل چهار ستاره در تفلیس، دو قسمت مختلف برای رستوران خود داشته، برای افراد سیگاری و غیر سیگاری. در رستوران این هتل انواع غذاهای بین المللی، گرجی، محلی، اروپایی و ... سرو می شوند. همینطور صبحانه ها به صورت رایگان در کنار رستوران و یا تراس آماده می شوند. از جمله امکانات رفاهی این هتل چهار ستاره میتوان به استخر روباز، سونا و جکوزی، سالن بدنسازی سالن اسپا و ماساژ و ... اشاره کرد.

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل بتسیس تفلیس گرجستان

دسترسی های نزدیک به هتل بتسیس تفلیس گرجستان

هتل بتسیس چهار ستاره در مرکز شهر تفلیس به جاذبه های گردشگری بسیار خوبی مثل سالن باله و قلعه ناریکالا دسترسی نزدیک داشته. خیابان معروف و تاریخی روستاولی نیز در فاصله یک و نیم کیلومتری از هتل می باشد.