هتل اکسیدنتال پابلیک استانبول : هتل چهار ستاره اکسیدنتال پابلیک در بهترین و توریستی ترین منطقه استانبول، تقسیم قرار دارد. این هتل یکی از خاص ترین هتل های استانبول بوده و در سال 1901 بوسیله یک معمار ارمنستانی معروف ساخته شده است. این ساختمان قدیمی طراحی داخلی بسیار زیبایی داشته و برای توریست ها و گردشگران تور استانبول خدمات بسیار خوبی مثل ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، کرایه اتومبیل، نگهداری از کودکان، سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، سالن کنفرانس و جلسات، اینترنت بی سیم رایگان، پارکینگ اختصاصی، خشکشویی و اتوشویی، صندوق امانات، صرافی و ... ارائه میدهد.

هتل اکسیدنتال پابلیک استانبول

اتاق های هتل اکسیدنتال پابلیک استانبول

هتل اکسیدنتال پابلیک استانبول در مجموع دارای 52 اتاق و سوئیت بوده که به چند دسته زیر تقسیم می شوند :

  • اتاق های استاندارد
  • اتاق های خانوادگی
  • اتاق های بدون سیگار
  • سوئیت های اختصاصی

اتاق ها و سوئیت های این هتل چهار ستاره بسیار خاص و زیبا طراحی شده اند. میهمانان و توریست های تور ارزان استانبول در اتاق ها و سوئیت های این هتل از امکاناتی نظیر سیستم تهویه هوا، مینی بار، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، چای ساز و قهوه ساز، سرویس دهی شبانه روزی، نظافت روزانه، اینترنت بی سیم رایگان، سیستم گرمایشی و سرمایشی، گاوصندوق و ... برخوردار هستند.

اتاق های هتل اکسیدنتال پابلیک استانبول

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل اکسیدنتال پابلیک استانبول

در رستوران هتل اکسیدنتال پابلیک استانبول انواع و اقسام غذاهای بین المللی، محلی، ترکی و ... همراه با نوشیدنی های مختلف گرم و سرد برای میهمانان و توریست های تور لحظه آخری استانبول به صورت سلف سرویس سرو می شوند.

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل اکسیدنتال پابلیک استانبول

دسترسی های نزدیک به هتل اکسیدنتال پابلیک استانبول

فاصله هتل تا ایستگاه متروی تقسیم، تنها چند قدم است. توریست ها و گردشگران تور استانبول لست تورز میتوانند با استفاده از این ایستگاه مترو، به راحتی به منطقه تاریخی سلطان احمد دسترسی داشته باشند. فاصله هتل تا برج گالاتا و مرکز کنگره شهر دو کیلومتر فاصله است. از هتل اکسیدنتال پابلیک استانبول تا فرودگاه بین المللی، پنج کیلومتر فاصله است.