هتل ام جی زوربی باتومی : هتل سه ستاره ام جی زوربی، به خاطر قرار داشتن در قسمت مرکزی باتومی، بین توریست ها و گردشگران تور گرجستان بسیار محبوب است. علاوه بر این، هزینه بسیار ارزانی در قبال امکانات و خدمات خوبی که ارائه میدهد دارد. کارکنان و پرسنل این هتل رفتاری حرفه ای و دوستانه داشته و طبق استانداردهای بین المللی هتلداری آموزش دیده اند و مسلط به زبان های گرجی، انگلیسی و روسی می باشند. از خدماتی که این هتل سه ستاره به توریست ها و گردشگران تور ارزان گرجستان ارائه میدهد میتوان به ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، کرایه اتومبیل، تاکسی سرویس، سرویس دهی و پذیرش شبانه روزی، پارکینگ اختصاصی، اینترنت بی سیم رایگان، فروشگاه هدایا و سوغاتی، صندوق امانات، صرافی، خشکشویی و اتوشویی، نگهداری از کودکان، سالن کنفرانس و جلسات و ... اشاره کرد.

هتل ام جی زوربی باتومی

اتاق های هتل ام جی زوربی باتومی

اتاق ها و سوئیت های هتل ام جی زوربی باتومی به چند دسته زیر تقسیم می شوند :

  • اتاق های استاندارد
  • اتاق های خانوادگی
  • اتاق های دو تخته
  • اتاق های سه تخته

تمام اتاق ها و سوئیت های این هتل نورگیر مناسبی داشته و فضای نشیمن بزرگی دارند. اتاق های این هتل شیک و مدرن دکور شده و خدماتی که به میهمانان و توریست های تور لحظه آخری گرجستان ارائه میدهند شامل تلویزیون ماهواره ای، سرویس دهی شبانه روزی، نظافت روزانه، سیستم گرمایشی و سرمایشی، مینی بار، تلفن، چای ساز و قهوه ساز، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، گاوصندوق، اینترنت بی سیم رایگان و ... می باشند.

اتاق های هتل ام جی زوربی باتومی

امکانات رفاهی و رستوران های هتل ام جی زوربی باتومی

در این هتل سه ستاره یک رستوران و یک بار قرار داشته که برای میهمانان خود انواع و اقسام غذاهای بین المللی و محلی را همراه با نوشیدنی های مختلف گرم و سرد سرو می کنند. از جمله امکانات رفاهی هتل ام جی زوربی باتومی میتوان کرایه دوچرخه و استخر سرپوشیده را نام برد.

امکانات رفاهی و رستوران های هتل ام جی زوربی باتومی

دسترسی های نزدیک به هتل ام جی زوربی باتومی

از هتل ام جی زوربی سه ستاره تا ساحل باتومی هفت دقیقه و تا سالن اپرای شهر سیصد متر فاصله است. ایستگاه قطار نیز پانزده دقیقه تا هتل فاصله دارد.