هتل آمباسادوری تفلیس گرجستان : هتل خوب چهارستاره آمباسادور در نزدیکی رود کورا در قلب شهر تفلیس هتلی منحصر بفرد با دموراسیونی جالب و زیباست. در لابی هتل آمباسادوری تفلیس گرجستان آثار هنری بسیاری وجود داشته همینطور شومینه و پرده ها و پارچه های قرمز رنگ که به سبک کلاسیک تزئین شده اند. نزدیک به این هتل خیابان روستاولی و ایستگاه مترو موئدانی قرار داشته که حد فاصله آنها پنج دقیقه است. کارکنان و خدمتگذاران هتل آمباسادوری به زبان های روسی و انگلیسی مسلط بوده و در هر ساعت از شبانه روز آماده پذیرش هستند. هتل آمباسادوری تفلیس گرجستان خدمات ترنسفر فرودگاهی، سالن آرایشگاهی، فروشگاه هدایا و سوغاتی، کرایه خوردو، سالن کنفرانس، خشکشویی، صندوق امانات، پارکینگ و اینترنت رایگان برای میهمانان خود ارائه میدهد.

هتل آمباسادوری تفلیس گرجستان

اتاق های هتل آمباسادوری تفلیس گرجستان

اتاق های هتل چهار ستاره آمباسادوری تقریبا هر آن چیزی که توریست ها و گردشگران تور گرجستان احتیاج دارند را دارد مثل اینترنت بی سیم رایگان، حمام اختصاصی، سیستم تهویه هوا، قهوه ساز و چای ساز، مینی بار، گاوصندوق، پنجره های بزرگ و بلند، نشیمنی دلباز و بزرگ، نظافت روزانه، حوله و ملحفه اضافه، لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان و خدمات شبانه روزی.

اتاق های هتل آمباسادوری تفلیس گرجستان

امکانات تفریحی و رستورانهای هتل آمباسادوری تفلیس گرجستان

رستوران های این هتل برای شما انواع و اقسام غذاهای بین المللی و گرجی را در تراس به سمت رودخانه آماده میکند. از امکانات تفریحی نیز میتوان به استخر سرپوشیده، سونا و جکوزی، ماساژ و سالن اسپا، فضای سبز و باشگاه بدنسازی اشاره کرد.