مراکز خرید لباس عروس در ترکیه : بسیاری از توریست ها و گردشگرانی که به استانبول ترکیه سفر میکنند، بیشترین هدفشان خرید کردن از مراکز خرید بسیار خوب استانبول است. خرید کردن در استانبول واقعا حس و حال خوبی دارد. حراجی ها و فستیوال های بسیاری در استانبول به راه می افتد شما میتوانید از این فرصت ها برای خرید کردن و لذت بردن از سفر خود استفاده کنید. یکی از مواردی که نیازی به حراجی های فصلی ندارد، مراکز خرید لباس عروس در ترکیه است. مراکز خرید و بوتیک های بسیاری برای فروش تک و عمده لباس عروس در ترکیه هستند که با مراجعه به آنها میتوانید زیباترین لباس عروس را برای خود انتخاب کنید. چند منطقه در استانبول هستند که بهترین مراکز خرید برای لباس را دارند، در ادامه با ما همراه باشید تا این مراکز خرید لباس عروس را بیشتر بشناسید

منطقه عمرانیه استانبول

اگر به طور کل برای خرید لباس عروس و لوازم مورد نیاز آن به استانبول سفر میکنید، بهترین منطقه، منطقه عمرانیه میان مراکز خرید لباس عروس در ترکیه میباشد. میتوان گفت این منطقه تقریبا فقط بوتیک و مراکز خرید لباس عروس را داشته و قیمت های آن هم مناسب و متوسط بوده. این منطقه در قسمت آسیایی استانبول قرار داشته و در جاده بسیار معروفی در استانبول به اسم جاده علمداغ جاده قرار دارد.

منطقه فاتیح استانبول

و اما یکی از مهم ترین مراکز خرید لباس عروس در ترکیه را میتوان در منطقه فاتیح استانبول پیدا کرد. این منطقه خیابانی به اسم فوزی پاشا داشته که مملو از مراکز خرید و بوتیک های شیک لباس عروسی میباشد. آنقدر مغازه ها و فروشگاه های این منطقه زیاد است که یک روز کامل از تور استانبول شما را میگیرد، اما به خاطر داشتن لباس عروس های قیمت مناسب و شیک می ارزد. فاتیح استانبول تقاطع فوزی پاشا، پانصد متر دورتر از ایستگاه قطار فاتیح میباشد. منطقه فاتیح علاوه بر لباس عروس، یکی از محبوب ترین بازارها در استانبول بوده که همیشه شلوغ و پر سر و صداست. این بازار سرباز محل فروش هرچیزی که بخواهید است. با بازدید از این بازار میتوانید خرید مفصلی داشته باشید.

منطقه مال تپه استانبول

بیشتر برندها و لباس عروس های خوب و قیمت مناسب در مال تپه استانبول هستند. بیشتر لباس عروس های این منطقه ارزان قیمت بوده و شما میتوانید با بهترین قیمت لباس عروس شیک و زیبایی داشته باشید. این منطقه نسبت به فاتیح و عمرانیه ارزان تر بوده و جنسهای بهترین دارد. منطقه مال تپه نیز در قسمت آسیایی استانبول، نزدیک به خیابان بغداد استانبول قرار دارد.

منطقه پندیک استانبول

این منطقه هم همانند منطقه فاتیح یکی از مهم ترین مراکز خرید لباس عروس در ترکیه بوده لباس عروس های باکیفیت و البته ارزان تر از منطقه مال تپه میباشد. منطقه پندیک در بخش آسیایی استانبول قرار داشته و علائه بر لباس عروس، لباس شب های بسیار شیک و زیبایی هم دارد. بیشتر مردم ترکیه نیز از این بازار خرید میکنند. ویژگی خوب این منطقه نزدیک بودن به دریای مرمر است که شما میتوانید بعد از خرید لذت بخش لباس عروس، در رستوران های ساحلی استانبول غذاهای دریایی و یا کباب میل کنید.